Філарет про свій Mercedes і відмову Франциска від лімузина [відео]

  Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет не схвалює вчинок новообраного Папи Римського Франциска, який після свого обрання поїхав з Ватикану в мікроавтобусі з іншими кардиналами, а не на особистому лімузині. Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

  Коментуючи те, що він сам їздить на дорогому авто, Філарет наголосив, що без цієї машини не зміг би відвідувати свої єпархії, парафії в такій кількості, як це робить зараз.

  Святійший Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України, предстоятель УПЦ КП: "Я не схвалюю такі вчинки. Тому що це праця напоказ, а треба бути скромним в житті перед Богом, а не перед людьми. Коли ми читаємо Євангеліє, то Господь каже: "Не творіть милостині вашої перед людьми і не показуйте свою скромність перед людьми, а будьте скромними всередині, а не напоказ".  Я за рік відвідую від 10 до 20 єпархій завдяки тому, що є автомобіль такий, який не зупиняється. І тому такий автомобіль мені потрібен не як розкіш, а як засіб виконувати свої обов’язки".

   

  Попередній матеріал
  Святкування хрещення Русі. Філарет не пристане на забаганки Кирила [відео]
  Наступний матеріал
  Львів-Київ. Швидкісний потяг Hyundai став посеред поля
  Теги:
  Loading...