Фестиваль шлюних обрядів на Харківщині [відео]

  Шлюбні обряди Харківщини демонструють на фестивалі "Весілля у Малинівці". Постановки для молодят здійснили фольклорні колективи з усієї України. Під час фестивалю побралося одразу сорок пар.

  Масове весілля у Малинівці почали справляти з самого ранку. До Арки закоханих - черга. Тут реєструють молодят.  Богдану і Вікторії таке весілля до вподоби. 

  Територію у 10 гектарів розбили на 5 секторів. У кожного - своя назва: основна сцена, Тещин двір, Покуть для молодят, баштан кума Сливи, тато, мама я - спортивна сім`я. У кожного майданчика - своя мета.  На  освновній сцені обирають найвродливішу Слобожанську Яруню. Претендентки повинні довести, що можуть і чоловікові догодити, і застілля влаштувати, та ще й худобу доглянути.

  На Тещиному дворі - гуляють тридиційне українське весілля. Кулінарна забаганка столу - гарбуз. Тут його варять, печуть, смажать і подають на десерт. Жовте сонце - як називають цю городину - ще й у віршах оспівують.

  Шлюбні обряди - і не лише українські, а й, зокрема, єврейські, грузинські та грецькі, - на фестивалі демонстрували 34 пари молодят.

  Перший фестиваль "Весілля у Малинівці" влаштували вісім років тому. Проіснував він три роки. Але нині - відродився знову. Уже встиг і прикметами обрости. 

  Наталія Білокудря, Вячеслав Кузьменко, Харківщина, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Південний Захід США потерпає від шторму Лі
  Наступний матеріал
  Першу атомну станцію запустили в Ірані
  Теги: