Фестиваль дворових видів спорту відбувся у Дніпропетровську [відео]

  Туди з'халися кумири української молоді з дванадцяти країн світу, які популяризують стріт-воркаут. Таку міжнародну зустріч спортсмени проводять уперше.

  Підтягування та оберти на турніку, віджимання - це і є стріт-воркаут.  Ним займаються не у спортивній залі. Пропагувати фітнес вулиць - українській молоді сюди приїхали їхні ровесники з 12 країн. Серед них і американець  Зеф Заковелі. Він -  піонер воркауту. Почав розповідати про вуличну гімнастику світові чотири роки тому. Хоча сам не перекладині та турніках  займається з дитинства.

  Зеф Заковелі, США: "Я займаюсь цим - бо це заряджає позитивною енергією. А приїхав я в Україну тому що тут багато моїх прихильників  і тут багато дужих хлопців".

  Сильний дощ - прихильників вуличного спорту - не налякав. Пилип Прокопченко - прийшов познайомитися зі своїми кумирами. Каже: власними спортивними досягненнями хлопець завдячує гостям Дніпропетровська.

  Пилип  Прокопченко, мешканець Дніпропетровська: "Моя мечта сбылась…мечта увидеть своих кумиров…я занимаюсь каждый день. Три часа занимаюсь на стадионе и два часа дома. Пресс качаю 550 раз, на брусьях 12 подходов по 33 раза, на турнике 5 подходов по 25-30 раз, бегаю иногда".

  Цей неофіційний вид спорту дуже молодий. Жодних змагань ще не влаштовували.  Дніпропетровськ - став першою ареною таких зустрічей. 

  Енді Тюфейс, США: "Ніде у світі не проводили таких зустрічей, як в Україні. Це перші змагання такого масштабу у світі. Ми дуже раді приїхати в Україну, Дніпропетровськ. Сподіваємось - побачитись ще".

  Організатори стріт-воркауту обіцяють відтепер такий фестиваль проводити  щорічно. Збиратимуться першої суботи червня.

  Денис Мінін, організатор фестивалю: "Тематика и смысл, и цель этого мероприятия – здоровый образ жизни, сюда приходит та молодежь, которая не пьет, не курит, не употребляет наркотики".

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

  Попередній матеріал
  Європейське містечко офіційно відкрилося в Києві
  Наступний матеріал
  34 громадянина України не змогли вилетіти зі Стокгольму на батьківщину
  Теги: