Фешн у стилі УПА [репортаж, відео]

  Фешн у стилі Української повстанської армії презентувала у Львові дизайнер Оксана Караванська. Нова колекція, каже майстриня, це спроба висловити мовою моди спогади про одну з помітних сторінок української історії. Натомість стиль мілітарі у колекції осінь-зима має м`який та дуже романтичний характер. Цікаво, що сам показ відбувався у старому трамвайному депо, стилізованому під повстанську криївку.

  Цими словами зустрічали усіх, хто завітав на показ нової колекції модної дизайнерки, а ще пригощали повстанською медовухою та кулішем із польової кухні. Оксана Караванська каже, антураж перед показом повинен створити відповідний настрій для сприйняття нової колекції. Микола Панченко на цьому показі у ролі повстанця. Проте готовий і вийти на подіум. 

  За словами Оксани Караванської, за п`ятнадцять років показів усі колекції мали українську тематику та супроводжувалися театральним дійством. Колекція осінь-зима, за переконаннями модельєра, це сучасний європейський одяг у модному воєнізованому стилі. Водночас, знайти в одязі елементи повстанських одностроїв складно, адже задум повинні зрозуміти не лише у Львові.

  Показ супроводжувався музикою та піснями повстанців. Глядачі у захоплені і від антуражу і від самої колекції. Деяким із 64 моделей одягу аплодували стоячи.

  Це перший показ Караванської у Львові за останні кілька років. Дизайнерка зізнається: завжди для земляків готує щось надзвичайне, тому  не часто гостює з показами на батьківщині.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  У ex-СРСР відзначають День Жовтневої соціалістичної революції
  Наступний матеріал
  У Києві вчили боротися зі свавіллям ДАІшників
  Теги: