Феміда відмовила адвокатам Реви у клопотанні, щодо звільнення того на поруки

  Місцева Феміда відмовила адвокатам Дмитра Реви у клопотанні, щодо звільнення того на поруки.

  За так званого дніпропетровського терориста просили чільник Української гельсінської спілки та настоятель храму київського патріархату. Захист наголошував - доказів причетності Реви до злочину немає. Обвинувачення ж було іншої думки - і Феміда стала на сторону прокурорів. Нагадаємо, торік у квітні в центрі Дніпропетровська пролунали чотири вибухи. Постраждали три десятки людей. Згодом під варту взяли чотирьох підозрюваних. Зокрема, і Дмитра Реву.

  Євген Захаров, голова правління всеукраїнської Гельсінської спілки з прав людини: "Меня удивило, что суд не захотел нас даже выслушать, поэтому я уже ожидал, что решение будет таким…Решение повидимуму было заранее предопределено. Хотя должен сказать, что каждый такой отказ – это еще больший клин в будущее решение Европейского суда".

  Олександр Дахно, представник державного обвинувачування: "Обвинение считает, что мера пресечения всем подсудимым, в том числе и Реве была избрана законно  и обосновано, и оснований для ее изменения на настоящий момент не имеется".

  Попередній матеріал
  Драматична історія порятунку немовляти в Китаї
  Наступний матеріал
  Апеляційний суд не задовольнив скаргу організатора акції під Межигір’ям
  Теги: