Фейгін_Феденко 5 канал

Фейгін: Син Мустафи Джемілєва буде звільнений у найближчу п'ятницю

Натомість, поки невідомо, чи дозволять йому полишити територію РФ

Вже цієї п'ятниці буде звільнений син Мустафи Джемілєва Хайсер. Про це заявив російський адвокат Марк Фейгін в ефірі "Інформаційного дня " на "5 каналі".

"У п'ятницю, 25 листопада, буде звільнено Хайсера Джемілєва (сина Мустафи Джемілєва).Це, найімовірніше, станеться за два дні, абсолютно точно", – зазначив він.

"Його відпустять, проте невідомо, як саме це відбудеться: чи дозволять йому покинути територію Російської Федерації та поїхати до Києва, чи його направлять під адміністративний нагляд до Бахчисарая, і він матиме відмічатися у МВС. І таке можливо", – деталізував адвокат.

Водночас він зазначив, що, "враховуючи певне загострення ситуації між Україною та Росією зараз через події у Криму, хто знає, як саме ця ситуація буде розгортатися. Час покаже". 

Нагадаємо, 27 жовтня російський суд повторно відмовив сину Джемілєва у достроковому звільненні.

Як відомо, у травні 2013 року Хайсер Джемілєв із рушниці батька застрелив на подвір’ї будинку знайомого сім’ї Февзі Едемова. У Меджлісі тоді заявили, що це було вбивство через необережність. Вже у вересні 2014-го, під час російської окупації, Хайсера вивезли із Кримського СІЗО до Краснодарського краю РФ.

Торік, у червні російський суд присудив сину Джемілєва п’ять років колонії. Пізніше термін зменшили на півтора року. Натомість, в Апеляційному суді Києва заявили, що Хайсер має бути звільнений з-під варти, адже вбивство не було навмисним. Також рішення ухвалили і в Європейському суді з прав людини.

Попередній матеріал
Засідання суду у справі щодо катастрофи Іл-76 з десантниками - завершено
Наступний матеріал
Засідання Кабінету Міністрів - відео

Сина Мустафи Джемілєва мають звільнити вже 25 листопада – Фейгін

Джемілєв на засіданні комітету Генасамблеї ООН розповів про переслідування кримських татар російською владою

Російський суд повторно відмовив сину Джемілєва у достроковому звільненні

Фейгін: Очікуємо звільнення одного з кримських заручників