Федур не вірить, що Кучмі висунуть обвинувачення у причетності до убивства Ґонґадзе [відео]

  У те, що Леонідові Кучмі висунуть обвинувачення у причетності до убивства Георгія Ґонґадзе - не вірить захисник матері вбитого журналіста. Так Андрій Федур прокоментував "5 каналу" заяву першого заступника генпрокурора України.

  Ренат Кузьмін в ефірі радіостанції "Ехо Москви" повідомив, що слідчі назбирали достатньо доказів причетності Леоніда Кучми до замовлення вбивства Георгія Ґонґадзе. Поновлення справи він пояснив зміною кримінального законодавства. Попередню постанову про порушення справи адвокати Кучми оскаржили. А суддя - не визнав плівки Мельниченка за адекватні докази. За вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе до довічного ув`язнення засудили колишнього генерала Олексія Пукача. Останній заявив, що погодиться з вироком, якщо поряд сидітимуть Кучма та Литвин.

  Андрій Федур, адвокат матері Георгія Гонгадзе: "Заявлено про причетність. Причетність дуже така категорія сумнівна. Немає жодного слова про якісь юридичні кроки. Юридичними кроками це може бути перше і основне - це вручення повідомлення про підозру. Я переконаний в тому, що ніколи обвинувального вироку щодо вбивства Гонгадзе не буде".

  Попередній матеріал
  Змінити правила проведення конклаву збирається Бенедикт XVI
  Наступний матеріал
  Із піратського полону звільнили 3 українців у Нігерії
  Теги:
  Loading...