5.ua

"Федерастам" заборонили мітинг і референдум у Харкові

  Харківський окружний адмінсуд заборонив проведення віча-референдуму щодо федералізації Харківської області. Проросійські організації хотіли встановити скриньки на площі Свободи у неділю.

  Також російські сепаратисти планували ухвалити резолюцію і заявити про те, що беруть владу в регіоні в свої руки, а силовиків провокатори хотіли закликати звернутися по допомогу до Росії. Міськрада назвала проведення акції незаконним – власне, вона і звернулася до суду. Як третю сторону, суд залучив прокуратуру Харкова і вивчивши матеріали справи, задовольнив позов харківської міської ради.

  Андрій Зінченко, суддя Окружного адмінсуду Харкова: "Суд зазначає, що заклики щодо федералізації Харківської області, про захват влади у неконституційний спосіб та перепідпорядкування правоохоронних органів свідчать про загрозу суверенітету і територіальній цілісності держави, правам і свободам мешканців регіону".

  Наталія Горгуль, начальник відділу прокуратури Харкова: "Проведение в воскресенье 16 марта массовой акции о федерализации Харьковской области на площади Свободы содержит в себе угрозу территориальной целостности и безопасности территориальной громады Харьковщины, и содержит угрозу национальной безопасности"

  Микола Голуб, заступник начальника ГУ МВСУ в Харківській області: "Хочу обратиться к жителям города и области, призвать быть взаимовежливыми, соблюдать общественный порядок, не поддаваться на провокации, кто бы ни был их инициатором".

  Попередній матеріал
  МЗС не рекомендує українцям їхати до Лівії
  Наступний матеріал
  Мінсоцполітики: Пенсії українським громадянам виплачуються згідно графіку
  Теги:
  Loading...