Міномет 'Молот'
Міномет 'Молот' фото Телеграф

"Фатальні дві міни": нардепи озвучили одну з версій трагедії на Рівненському полігоні

Нині кількість версій стрімко збільшується – від порушення техніки безпеки і до неякісної продукції українського оборонного комплексу

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" народні депутати від БПП Георгій Шверк та "Батьківщини" Вадим Івченко прокоментували трагедію на Рівненському полігоні.

"Що я сьогодні почув: помилково закинули дві міни у ствол міномета, через що він і вибухнув. Але я не розбирався, тому не можу фахово з цього приводу сказати… (стосовно якості міномета), мені здається тут така ситуація, коли ми всі, незважаючи на будь-які розбіжності, маємо казати одним голосом щодо того, що в армії має бути найякісніша зброя", – зазначив Шверк. 

Натомість Вадим Івченко заявив, що про справжній стан речей в армії нині відомо недостатньо.

"Хотілося би, щоб ми через 5 років справді бачили нашу армію потужною. Що відбувається в армії, в якому вона стані, що відбувається з харчуванням – ми знаємо з чуток, від армійців, від хлопців, які в АТО. Не хочеться робити передчасних висновків, але мені здається, там не досить гарна ситуація, я би навіть сказав, що вона напівкатастрофічна. Наприклад, купляють квартири – людям не дають; закупляють обладнання, але не тієї якості; навчання відбувається не таке якісне, оскільки, якщо солдат закинув дві міни в міномет – звичайно, він розірветься", – заявив Івченко. 

Нагадаємо, на Рівненському військовому полігоні ранком 6-го липня пролунав вибух – у каналі ствола міномета здетонував боєприпас. Загинули троє бійців 128-ї окремої гірської бригади, що базується в Ужгороді. Ще восьмеро військових дістали поранення. Наразі триває розслідування – справу під особистий контроль взяв генеральний прокурор. ГПУ, зокрема, з'ясовуватиме, чи у справному стані міномети "Молот".

Попередній матеріал
Підняли в небо після 12-річної перерви: Повітряні сили отримали модернізований Ан-26 – які його особливості
Наступний матеріал
Час, що може коштувати комусь життя: з якими проблемами зіштовхується карета "швидкої" на дорогах Одеси
Loading...