5.ua

Фармацевти Волині надали армії допомоги на півмільйона гривень

  Фармацевти Волинської області надали український армії допомоги на півмільйона гривень.

  Про це 19 вересня розповів Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик.

  "Фармацевти області з розуміння поставилися до мого прохання (про надання допомоги - Ред.). 12 серпня ми зустрічалися та обговорювали ситуацію щодо забезпечення лікарськими засобами бійців, що беруть участь в АТО. Представники фармації досить відповідально віднеслися до цієї справи. Їхню роботу позитивно оцінюють усі. Вони реалізовували волонтерам медичні препарати і ліки фактично по собівартості, видаючи їх безпосередньо зі складів, а через відповідні центри - передавали ще й благодійну допомогу", - розповів подробиці керівник Волині.

  "Вже сьогодні частина наших солдат потребує серйозної психологічної і медичної реабілітації. Ми розпочали роботу зі створення реабілітаційних центрів і знову будемо звертатися до вас з проханням підтримати військових", - наголосив Володимир Гунчик.

  За його словами, не менш важливою є підтримка сімей військовослужбовців, які втратили своїх годувальників або в яких є поранені бійці, що зараз лікуються.
  "Ми просто зобов’язані допомагати тим, хто сьогодні захищає нашу незалежність. І кожним нашим вчинком доводити, що ми сильна нація і перемога буде за нами", - резюмував Голова Волинської облдержадміністрації.

  Попередній матеріал
  Референдум у Шотландії: реакція світу
  Наступний матеріал
  Історії АТО: 23-річна снайпер з Вінниці, матір 6-річної дочки
  Теги:
  Loading...