youtube.com / Військове телебачення України

Фахівці ДСНС виявили багатотонний схрон окупантів – штаб АТО

Із початку 2016 року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знешкодили 76 тис. 173 боєприпасів, у тому числі 528 авіаційних бомб

За оперативною інформацією співробітники Нацполіції фахівці ДСНС виявили схрон боєприпасів, який залишили по собі терористи. Всі ці небезпечні знахідки могли бути використані проти мирного населення та українських захисників. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

"З початку проведення робіт, а це липень 2014 року, підрозділи ДСНС України здійснили близько 10 тис. виїздів за заявками від населення та обстежили понад 16 тис. га території. Разом з тим вони обстежили близько 50 га площі водойм, майже 1000 будинків. Піротехніки виявили, вилучили та знищили понад 100 тис боєприпасів. Окремо рятувальники розмінували 765 спеціально встановлених мінних пасток", – йдеться в повідомленні.

Крім того, за даними, які наводить прес-центр штабу АТО, піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження на всій території країни, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і громадяни на присадибних ділянках, полях, у лісах та парках, поблизу водойм, а також у будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів. Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС здійснили вже 9 тис. 791 виїзд, в ході яких вилучили та знешкодили 76 тис. 173 боєприпасів, у тому числі 528 авіаційних бомб.

Як повідомляв 5.ua, у вересні 2016 року неподалік Авдіївки СБУ виявила одразу кілька схронів НЗФ, що мають "російський слід". 

Попередній матеріал
СБУ оприлюднила записи розмов полковника Без’язикова з бойовиками
Наступний матеріал
"Газпром" різко знизив тиск у трубі на вході в українську ГТС

На Івано-Франківщині відкриють реабілітаційний центр для бійців АТО "Бандерівський схрон"

СБУ натрапила на схрон з бойовими гранатами біля стратегічного підприємства

Пластид, Ф-1 та протитанковий гранатомет: на Донеччині знайшли три схрони з боєприпасами

Неподалік Авдіївки СБУ виявила одразу кілька схронів НЗФ, що мають "російський слід"

У Луганській області ЗСУ виявили схрон терористів з протитанковими мінами та тротиловими шашками

СБУ натрапила на схрон "терористів "ДНР", у якому містилися набої для здійснення диверсій