Скріншот із сайту

Файлообмінник Ex.ua запрацював за новою адресою

  Послуги зберігання будуть платними: для перших 100000 українських користувачів очікувана ціна зберігання інформації становитиме 1$ за 1ТБ на місяць

  Відомий файлообмінник Ex.ua відновив свою роботу на новому домені. Про це повідомляється на стартовій сторінці ресурсу.

  "Повідомляємо, що сервіс  ЕХ-файли перезапущений на домені FEX.NET (File EXchange Network). Він реалізований на принципово новій технологічній платформі, що забезпечить додаткову зручність у використанні", – йдеться в повідомленні.  

  "На портал надійшла велика кількість запитів, де тепер можна зберігати файли. За час існування сервіс ЕХ-файли став персональним накопичувальним диском для багатьох громадян України", – зазначили розробники.

  Зазначається, що на новому сервісі передбачено такі можливості для користувачів: анонімний обмін файлами будь-якого розміру та формату, автоматичне конвертування файлів для перегляду та програвання, система оповіщення користувача про час використання зберігання файлів, пошта @fex.net.

  Послуги будуть платними: для перших 100 тисяч українських користувачів очікувана ціна зберігання інформації становитиме 1$ за 1 ТБ на місяць.

  З моменту створення ключа строк зберігання об'єкту з файлами становитиме 7 днів. Також усі власники поштових скриньок EX.UA отримають додаткове розширення на домені FEX.NET з тим же логіном та паролем.

  Нагадаємо, 16 листопада ресурс EX.UA повідомив про рішення припинити роботу. Відповідне рішення було прийнято у зв'язку з численними погрозами та атаками на сайт.

  Попередній матеріал
  У Багдаді смертник підірвав 35 людей
  Наступний матеріал
  Тука: Україна поверне Донбас наступного року, Кремль готовий його здати

  Власники файлообміннику EX.UA вирішили продати домен за $1 мільйон

  Один з найпопулярніших файлообмінників EX.UA припиняє свою роботу

  МВС відкликало вимогу про блокування домену файлообмінника EX.UA

  МВС закрило найпопулярніший в Україні файлообмінник ex.ua