Елтон Джон відвідав дитбудинок у Макіївці (репортаж)

  Елтон Джон знову прибув до України - цього разу до Макіївки. Британський музикант знову прибув в Україну. Цього разу привернути увагу до проблем українців, які живіть із вірусом ВІЛ. Сер Елтон Джон, якого вітали на найбільших сценах планети, тепер обрав для свого візиту дитбудинок у невеликому українському місті.

  Максим Сисоєнко, 5 канал: "В Макіївку сер Елтон Джон прилетів всього на 2 години. Щоб ексклюзивно заспівати вихованцям будинку для дітей, які живуть з ВІЛ".

  На відміну від персоналу інтернату, більшість тутешніх дітей ще не знають, хто такий Елтон. І не ставлять запитань - чому до них приїхав. Для малечі він - дядько у кумедних окулярах, який сів за новенький рояль і заспівав хіт із мультфільма про Короля Лева.

  Усі вихованці інтернату - ВІЛ-позитивні. "Діти-плюс" - так називається проект, який Елтон Джон курує в Україні. Його мета - привернути увагу до проблеми інфікованих дітей та покращити ставлення до них у суспільстві.

  Елтон Джон, музикант: "Найголовніше те, що у цих дітей є любов. Вони щасливі тут. І я у захваті від того, що їх побачив. Але сумно, що ці діти перебувають поза суспільством".

  Спільний проект організації АнтиСНІД та фонду Елтона Джона - єдиний в Україні, що опікується проблемами ВІЛ-позитивних малюків. Благочинники вже знайшли для цієї малечі 38 прийомних батьків. Проте, в Україні ВІЛ-інфікованих дітей - тисячі. А кількість сімей, які відмовляються від новонароджених із таким діагнозом, щороку зростає.

  Елтон Джон, музикант: "Ви питаєте мене - Чому саме в Україні? А чом би й ні. Ми тут, щоб хоч якось допомогти зупинити епідемію. Адже Україна - це найбільш інфікована країна у Східній Європі".

  У Макіївці журналісти запропонували Елтону Джону й самому всиновити ВІЛ-позитивну дитину. Але він відмовився, нарікаючи на поважний вік та постійну зайнятість. На останок музикант залишив на новому роялі - тепер уже раритетному - свій автограф і пообіцяв незабаром повернутися.
  Максим Сисоєнко, Віктор Прокопенко, Донеччина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Метт Деймон та Бред Пітт розіграли Джорджа Клуні
  Наступний матеріал
  Помер найближчий соратник Фіделя Кастро - Хуан Алмейда Боске
  Теги: