Елтон Джон розповів про свої благодійні проекти в Україні

  Сер Елтон Джон зустрівся з українськими матерями-безхатьками. Про це легендарний британець розповів на зустрічі з журналістами.
  Його фонд спільно з українським фондом Анти-СНІД підтримує молодих українок і дітей, які опинилися на вулиці. Таких в Україні налічується від 20 до 100 тисяч. Велика кількість з них є ВІЛ-інфікованими - так, в Одесі це кожна четверта безпритульна. В рамках благодійного проекту для них у Києві створено Центр підтримки, де вони можуть поїсти, помитись, пройти тест на ВІЛ, остримати консультації юристів та психологів. Також Елтон Джон розповів, як няньчить сина, якого рік тому йому  народила сурогатна мати.  

  Елтон Джон, співак: "Так, ми з Девідом співаємо сину колискових, купаємо. Словом, у свої 63 я знову відчув себе малюком. Щодо доброчинності, то коли я 2007-го приїхав до України, то сотням, тисячам людей, які прийшли на мій концерт, пообіцяв: зупинимо СНІД разом. Відтоді я допомагаю ВІЛ-інфікованим українським дітям, а тепер - ще й шукаємо жінок, які живуть на вулиці. Треба зрозуміти - вони не бандитки, вони - жертви. Для безпритульних матерів ми плануємо звести будинок, щоби вони мали дах над головою".

  Попередній матеріал
  Виставка про історію відеоігор в Парижі
  Наступний матеріал
  Володимир Кличко готується до найближчого поєдинку
  Теги: