5.ua

Екзит-пол всекримського "референдуму" – 93% за Росію

  У Криму оприлюднили результати так званих "екзит-полів" щодо результатів голосування на так званому "референдумі". Цифри перевищують навіть наперед озвучені сепаратистами 80% голосів, і сягнули 93% за входження до Росії.

  За цими даними, лише 7% виборців захотіли залишитись в складі України. Екзит-пол перевірити неможливо, оскільки проводити його сепаратисти дозволили лише одній організації - кримському "Республіканському інституту політичних і соціологічних досліджень" на замовлення агентства "Крим-інформ".

  Остаточного числа людей, які взяли участь у цьому дійстві, поки не озвучили, але воно теж має бути неабияким – адже ще на 18 годину заявлена сепаратистами явка склала 75,9 відсотка.

  Нагадаємо, раніше представники кримськотатарських організацій назвали озвучену явку виборців на незаконному "референдумі" завищеною. Голова Меджлісу Бахчисарайського району Ахтем Чийгоз запевнив, що провести волевиявлення з явкою 80 відсотків, про які говорять самопроголошені керівники Криму, неможливо, адже зазвичай у виборах беруть участь 30-40 відсотків кримчан. Більше того, майже усі найактивніші виборці, якими традиційно є кримські татари, сьогодні не голосували взагалі.

  Більше по темі дивіться тут: "Під дулом автомата": невизнаний референдум у Криму LIVE

  фото Twitter

  Попередній матеріал
  У ЄС нагадали: "референдум" – не визнають, а санкції – запровадять завтра
  Наступний матеріал
  Парубій похвалився зривом масштабної операції з дестабілізації України
  Теги:
  Loading...