5.ua

Експерти: Тимошенко може опинитися на волі упродовж 72 годин [відео]

  Заявив таке правозахисник Едуард Багіров. За його словами, президенту необхідно лише внести кілька правок до Положення про порядок здійснення помилування. Зокрема виключити слова про обов'язкове відбування половини терміну, про "щире каяття" та "відшкодування матеріальних збитків". Клопотання про помилування розглядає спеціальна комісія, склад якої визначає також президент. Потому гарант зможе видати відповідний наказ. Такий сценарій експерти вважають найбільш швидким та компромісним.

  Едуард  Багіров голова правління МГО «Міжнародна ліга захисту прав громадян»: «Состав комиссии утверждается президентом, я вас уверяю, что ни один член комиссии даже не вякнет против. Вот как им скажут, так они и примут решение. Скажут в 12 часов ночи собраться на крыше администарции президента собраться и провести комиссию - они соберутся, проведут комисстю и примут правильное решение».

  Володимир Фесенко, політолог: «Для Януковича для якого «газова справа» є дуже принциповою,  для нього акт помилування по цій справі є неприйнятним. Це фактично визнання, що Тимошенко переслідували штучно».  

  Попередній матеріал
  Начальника дільниці каналізаційних мереж «Львівводоканалу» відпустили під домашній арешт
  Наступний матеріал
  У Криму проти УПА виступили пенсіонери