dailylviv.com

Експерти "ІС" розвідали тактику гібридних військ: як бойовики обстрілюють тил ЗСУ

  За даними групи, терористи здійснюють розвідку в інтересах так званих "блукаючих батарей"

  Волонтери групи "Інформаційний спротив" дізналися, як саме терористи відкривають вогонь по тилових позиціях українців. Про це на сторінці у Facebook повідомив керівник групи Дмитро Тимчук.

  "Для артилерійського обстрілу об'єктів у тактичному тилу сил АТО противник активно використовує невеликі мобільні вогневі підрозділи артилерії (в основному батареї САУ) за схемою: розвідка цілі – дорозвідка – вихід підрозділу на заздалегідь підготовлену позицію – здійснення вогневого нальоту (що коригується у процесі обстрілу) – швидкий відхід углиб своїх позицій", – зазначають експерти.

  Крім того, наголошується: "При цьому характер ведення противником розвідки говорить про те, що в основному вона ведеться саме в інтересах "блукаючих батарей" (йдеться про батареї важкої артилерії терористів, що постійно змінюють місце дислокації).

  Група "ІС" також повідомляє: "Бойовики продовжують "шукати" міфічні артбатареї сил АТО, які нібито обстрілюють Донецьк. Зокрема, для ураження неіснуючих батарей бойовики зі 122-мм (періодично – з 152-мм) артилерії активно обстрілюють ділянку в районі між Красногорівкою та Невельским, періодично окремі удари наносяться по району Красногоровки (північній і північно-східній околиці)".

  Нагадаємо, раніше блогер розповів про ворожу тактику ведення бою освітлювальними мінами.

  Попередній матеріал
  В ГПУ спростували власну інформацію: Каськіва не затримували
  Наступний матеріал
  У Львові стався вибух газу, є потерпілий
  Теги:
  Loading...

  Експерти "ІС" розвідали тактику ведення бою артпідрозділами бойовиків

  "Інформаційний спротив" визначив дві тактичні схеми бойовиків на Донбасі

  Розвідка: російські найманці змінили тактику обстрілів – не просто провокують, а намагаються знищити позиції ЗСУ

  Блогер розповів про ворожу тактику ведення бою освітлювальними мінами