5 канал

Експерт назвав переваги Центрів надання адмінпослуг

Дистанційне або електронне надання послуг ще не запрацювало у повній мірі

Таке в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомив заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук.

"З дистанційним наданням послуг у деяких регіонах вже від 20 і навіть більше адміністративних послуг можна замовляти, але як правило, це не надто важливі і не надто поширені послуги, які належать до компетенції місцевих рад. Найбільш продвинутий орган у нас в частині надання послуг – це Міністерство юстиції, яке через свій сайт і свої веб-ресурси надає можливість замовляти послуги. Але якщо говорити про Центр надання адмінпослуг, то їхня перевага якраз у тому, що ви фізично у комфортному і звичному для більшості громадян України середовищі можете відвідати і без стресу отримати адміністративні послуги і причому одразу багато адміністративних послуг", – зазначив Тимощук.

"В Україні поширена міграція, багато людей переїжджають зі сходу України у більш безпечні регіони, вони купують нерухомість, і ось коли вони звертаються в ЦНАП будь-якого міста, де є хороші центри, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, то вони у цьому центрі можуть одразу зареєструвати нерухомість, зареєструвати своє місце проживання, місце проживання дітей, якщо вони підприємці, то тут же можуть зареєструвати зміни місця знаходження", – додав він.

Попередній матеріал
Росія заблокувала рішення Радбезу ООН про санкції проти Сирії через застосування хімічної зброї
Наступний матеріал
Кабмін доповнив санкційні списки 259 особами і 46 компаніями
Теги:
Loading...

Відкриття Центру надання адміністративних послуг. Виступ Президента України - відео

В Україні запрацював Міжвідомчий центр для боротьби з корупцією на митниці