5 канал

Експерт: На Донбасі немає ніяких бандформувань, там є два армійських корпуси сухопутних військ РФ

На Донбасі є два армійських корпуси сухопутних військ Російської Федерації, які видаються під парамелітарні з'єднання

Таке в ефірі "5 каналу2 у програмі "Час. Підсумки дня" заявив професор КНУ ім.Т.Шевченка, експерт з питань міжнародної безпеки Григорій Перепелиця.

"Ну немає там на Донбасі ніяких бандформувань. Там є два армійських корпуси сухопутних військ Російської Федерації, які видаються під парамелітарні з'єднання і по команді з генштабу збройних сил Російської Федерації, вони в один момент можуть припинити цю війну або почати ескалацію. Усі ці бандформування, які не підпорядковувалися військовому командуванню Росії вже давно знищені. Тому ми маємо прямо говорити, що ми маємо справу з російськими військами", - заявив Перепелиця.

"Ми фактично допустилися помилки, коли не визнали стану війни з Росією, бо відтак ми зафіксували цей конфлікт, як внутрішній український конфлікт, і всі ці нормандський і мінський формати побудовані під врегулювання внутрішнього конфлікту", - додав експерт.

Попередній матеріал
Світовий Конґрес Українців закликає визнати незаконну окупацію Криму у звіті Місії зі спостереження за виборами ОБСЄ/БДІПЛ
Наступний матеріал
Дніпровський військовий шпиталь отримав гуманітарну допомогу благодійників зі США
Loading...

Штайнмаєр: Москва обіцяє припинення вогню на Донбасі з 15 вересня

Глава МЗС Франції сподівається на підписання угоди про початок розведення сторін на Донбасі вже наступного тижня

Завтра глави МЗС України, Німеччини та Франції поїдуть на Донбас