Ексклюзивні глиняні булави отримають видатні українці до Євро-2012

  Ексклюзивні глиняні булави отримають видатні українці до Євро-2012. Подарунок вже виготовив грузинський митець Рагулі Власідзе. Всього двадцять дві булави - як дві футбольні команди.
  Власниками стануть зокрема тренер національної збірної Олег Блохін, футболіст Андрій Шевченко, поетеса Ліна Костенко. Також кілька булав виготовили для іноземців - президента УЄФА Мішеля Платіні та загиблого польського президента Леха Качинського. Окрім булав ініціатори їх виготовлення збираються створити ткане футбольне поле у натуральний розмір. Його хочуть сплести із шнурків у вигляді гамака. Популяризувати свої вироби та Україну вцілому автори проекту збираються у європейських столицях куди вирушать із промо турами вже у вересні цього року.

  Ольга Галабала, заступник керівник проекту до Євро-2012: "На центральних площах європейських міст ми плануємо щоб виступали творчі колективи українські. Проводилися невеличкі майстер класи з ляльки мотанки, трипільских свистунців, ліпіння з глини, тобто люди мають побачити нашу культуру, ще до того як вони приїдуть. Тому шо перебування фанатів в Україні буде надзвичайно коротким, вони мають знати, що вони їдуть в гостинну країну, яка багата своєю клуьтурою".

  Попередній матеріал
  Масові протести в Іспанії
  Наступний матеріал
  Попелова хмара вулкану Пуєуе вже завадила вильотам десятків тисяч пасажирів
  Теги: