Екс-заступника голови Нафтогазу залишили за ґратами

  За гратами іще принаймні на 2 місяці залишатиметься колишній заступник голови Нафтогазу Ігор Діденко. Апеляційний суд Києва відмовив його адвокатам, які просили змінити міру запобіжного заходу - із арешту на підписку про невиїзд.

  Таким чином, залишився в силі вердикт попередньої інстанції - Печерського райсуду столиці. І в апеляційному, в печерському судді мотивували необхідність арешту Діденка тим, що він може втекти з України - в колишнього посадовця є право на проживання в Іспанії. Сам Діденко заявив, що боїться за своє життя і називає незадовільними умови утримання в Лук`янівському СІЗО. Екс-заступник голови Нафтогазу просить Президента особисто переконатися в поганих умовах слідчого ізолятора і хоче потрапити на прийом до головми СБУ.  Колишньому першому заступнику голови НАКу інкримінують розтрату чужого майна в особливо великих розмірах.

  Марія Приднюк, головуючий суддя: "Сам Діденко та його захисники не заперечують, що Діденко має дозвіл на проживання в Іспанії. Порушень норм КПК України які могли стати підставою для скасування постанови судді не встановлена. Підстав для скасування постанови суду колегія суддів не вбача`є.

  Ігор Діденко, екс-заступник голови правління НАК "Нафтогаз України": "Я не відкидаю той факт, що зухвалі політичні групи підбурювані своїми економічними замовниками вдадуться до шансів до того щоб мене просто позбівити життя. Що потім ви будете робити? З такими успіхами ця процедура може йти всіх 12 років які мені їх завтра от так от прочитають".

  На початку червня арбітражний суд у Стокгольмі зобов`язав Нафтогаз повернути компанії Росукренерго усе вилучене в 2009у році паливо - понад 12 мільярдів кубометрів. А також - сплатити компенсацію у майже 200 мільйонів доларів. Після цього СБУ порушила кримінальну справу проти колишного голови митниці Анатолія Макаренка та екс-заступника керівника Нафтогазу Ігоря Діденка.

  Попередній матеріал
  У Держспоживстандарті обіцяють створити реєстр неякісної продукції
  Наступний матеріал
  Патріарх Кирило прибув до України
  Теги: