5.ua

Експерт: Росія намагається залякати міжнародних спостерігачів на Донеччині

  Місію ОБСЄ викрали під Слов’янському – заради залякування міжнародних спостерігачів та маніпулювання інформацією, яка надходить зі сходу України. Про це в ефірі 5-го каналу заявив Василь Філіпчук, голова Міжнародного центру перспективних досліджень.

  На думку експерта – подальші акти терору у східних регіонах матимуть схожий характер. Він порівняв ситуацію на Донеччині з початком російської окупації Криму: "Пригадайте, з чого починалася ситуація в Криму – там почали викрадати спецпредставника Генсека ООН, вони не пускали міжнародних спостерігачів, звідти вигнали всіх, хто міг дати об’єктивну інформацію про те, що відбувається в Криму".

  Експерт вважає, що у східних регіонах здійснюється той же план дій, спрямований на те, щоб залякати і дати сигнал всьому міжнародному співтовариству – "не лізьте сюди, якщо ви сюди спробуєте піти, то будете бачити, що буде з вами, якщо навіть з місією ОБСЄ таке може трапитися". Це крок для того, щоб закрити очі міжнародного співтовариства, щоб ніхто не знав, що насправді там відбувається, а далі безперешкодно маніпулювати інформацією, – каже Василь Філіпчук.
  Попередній матеріал
  МЗС про федералізацію: Росія хоче нав’язати Україні 25 януковичів замість одного
  Наступний матеріал
  Терористи викрали ще одного журналіста
  Теги:
  Loading...