5.ua

Економічний бойкот оголосив комітет підприємців Львівщини [відео]

   

  На акції протесту вони заявили про відмову сплачувати податки, зокрема -  на прибуток та додану вартість. За словами організаторів, за рахунок цих зборів формують до сорока відсотків державного бюджету, з якого потім фінансують силовиків, що борються із протестами. Для мінімізації штрафних санкцій з боку податківців підприємці створили юридичну консультацію. Кажуть, що припинять бойкот після обрання нового уряду.

  Ярослав Рущишин, заступник голови Комітету підприємців Львівщини: «Ми закликали й інші підприємницькі організації і найголовніше все підприємництво всієї України. Ви не можете вийти публічно на майдан – ми це розуміємо. Але ви можете цей майданчик зробити в себе, на своєму підприємстві. Не фінансуйте «Беркут». Не давайте їм можливості стріляти по ваших діточках і по вас у Києві. До цього ми вас закликаємо».

  На офіційному сайті обласне управління міндоходів висловило стурбованість щодо закликів до підприємців регіону призупинити сплату податків. Необхідно розмежовувати політику та економічні процеси. Ми не маємо права допустити, щоб криза політична переросла у кризу економічну. Йдеться на сайті Міністерства.

  Попередній матеріал
  Активісти «Демальянсу» закликали припинити співпрацю з компаніями, які пов’язані з сім`єю Януковича [відео]
  Наступний матеріал
  У Донецькій міліції озвучили дві версії причин аварії на залізниці [відео]
  Теги:
  Loading...