Джига своєрідно вибачився перед Лесею Ґонґадзе [відео]

  Своєрідні вибачення матері загиблого журналіста Лесі Ґонґадзе публічно приніс народний депутат від Партії регіонів Микола Джига - колишній заступник міністра внутрішніх справ. Водночас, він не уточнив - чи спростовуватиме інформацію, яку поширював на початку 2000-х років щодо діяльності Георгія Ґонґадзе.

  Микола Джига, народний депутат, ПР: "Я можу принести вибачення матері - Лесі Гонгадзе - за те, що відомості про ті речі, за які вона позивалася до мене, не варто було оприлюднювати. Тому я публічно приношу вибачення".

  Напередодні Печерський райсуд Києва зобов`язав Міністерство внутрішніх справ і Миколу Джигу спростувати поширену під час касетного скандалу неправдиву інформацію про Георгія Ґонґадзе. Зокрема про те, що він нібито мав звичку набиратися боргів і не віддавати грошей, а ще - не платив за квартиру та не розрахувався за ремонт авто після ДТП у Туреччині. Згідно з рішенням суду, і МВС, і депутат мають сплатити моральну шкоду матері загиблого журналіста Лесі Ґонґадзе, розміром в одну гривню. Микола Джига учора заявив, що не виконуватие рішення суду.

  Попередній матеріал
  Протест працівників метро у Буенос-Айресі вилився у масові бійки з поліцією
  Наступний матеріал
  Світ занепокоєний переворотом у Єгипті
  Теги: