Дивіться наживо на 5.UA прес-конференцію в Данії щодо реформ в Україні та випуск магістрів-міжнародників

Дивіться також брифінг директора Департаменту грошового обігу Національного банку України Віктора Зайвенка щодо застосування заокруглення загальних сум розрахунків готівкою

Дивіться наживо на 5.UA:

10:00 – Урочистості з нагоди випуску магістрів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Виступ Президента України. Підписання Указу "Про гранти Президента України для підтримки ініціатив молоді". Вручення дипломів з відзнакою випускникам Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

10:00 – Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про державну зраду Віктора Януковича. Очікується допит свідків захисту

10:00 – Брифінг директора Департаменту грошового обігу Національного банку України Віктора Зайвенка щодо застосування заокруглення загальних сум розрахунків готівкою. 

12:30 – Брифінг речника Міністерства оборони. 

13:30 (орієнтовно) – Прес-конференція перед Другою Міжнародною конференцією з питань реформ в Україні. Українську делегацію на конференції очолює Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Також у заході бере участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін у Данії.

14:50 (орієнтовно) – Друга Міжнародна конференція з питань реформ в Україні. Українську делегацію на конференції очолює Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Також у заході бере участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін у Данії.

Попередній матеріал
Гриневич пояснила, чому все більше українців їдуть вчитися закордон
Наступний матеріал
Прес-брифінг НБУ щодо застосування заокруглення загальних сум розрахунків готівкою – відео