5.ua

Диверсанти мають змогу дістати форму ЗСУ, аби діяти "під маскою українських військовослужбовців" – Лєснік

  Міністерство не може боротися з торгівлею формою зразку Збройних сил України, оскільки не має авторських прав на піксельний камуфляж.

  Про це сьогодні, 30 вересня, під час прес-конференції щодо реформування речового забезпечення ЗСУ повідомив ідеолог проекту "Реформування норм та стандартів речового забезпечення ЗСУ та інших військових формувань" Костянтин Лєснік.

  "Ми розробляли новий камуфляжний малюнок. Поясню проблему зі старим камуфляжним малюнком-пікселем: коли ми почали, ми зрозуміли, що Міністерство оборони на піксельний камуфляж не має авторських прав насправді. Вони нічим не відрегульовані, тому те велике розмаїття піксельного камуфляжу на ринках, китайських підробок тощо, ми, Міністерство оборони, ніяк не можемо регулювати в своїй діяльності і, на жаль, нікому не можемо висунути претензій", - пояснив він.

  За його інформацією, розвідувально-диверсійні групи ворога дістають українську форму і "здійснюють свої дії під маскою українських військовослужбовців".

  На думку Лєсніка, один із методів боротьби із цією проблемою – створення нового камуфляжу: "Таким чином було розроблено новий малюнок камуфляжу для форми ЗСУ, в основу якого був покладений "комерційний камуфляж Варан", перероблений під українську місцевість".

  Нагадаємо, влітку цього року волонтери розробили "невидимий" камуфляж для ЗСУ. 

  Попередній матеріал
  У Верховній Раді зареєстрували законопроект про повну блокаду Криму та частини Донбасу
  Наступний матеріал
  СБУ: На Донеччині затримали вантажівки з понад 25 тоннами товарів для "ДНР"
  Теги:
  Loading...