5.ua

Дисиденти закликають до спротиву, але застерігають перед репресіями [відео]

  За словами членів Української Гельсинської спілки, які зазнали репресій з боку радянської влади, нині громадянське суспільство має бути солідарним та готовим іти на жертви. Якщо влада забороняє каски – потрібно не тільки майданівцям їх одягати, а й усім українцям. І якщо унаслідок цих акцій об’єднаної непокори почнуться масові арешти та репресії – дисиденти сподіваються, що міжнародна спільнота притягне українських чільників до відповідальності.

  Мирослав Маринович, віце-ректор Українського католицького університету: «Цей тиск був дуже ефективний. Отже, якщо влада нинішня хоче вернути старі часи, то і міжнародна спільнота може вернути старі часи. І тиснути на Україну по повній програмі».

  Юрій Шухевич, політв’язень: «Або ми готові йти до кінця – це означає, що готові йти на жертви – або ми так собі вийшли, я знаю, побавитися».

  Ігор Калинець, політв’язень: «Ми занадто м’які гуманісти, рахуємося із демократичним світом і не здатні на ту революцію, хоч ми собі назвали, що то є революція. Але… Очевидно, революція без крові не буває».

  Попередній матеріал
  Кримчани мітингували проти законів Колесніченка-Олійника [відео]
  Наступний матеріал
  МВС: вбивця уманського посадовця - його підлеглий (оновлено) [відео]
  Loading...