Директор ТВі просить Генпрокуратуру розслідувати факт стеження за ним

  Директор телеканалу ТВі Микола Княжицький просить Генпрокуратуру розслідувати факт стеження за ним, а також за головним редактором каналу Віталієм Портниковим. Окрім того, Княжицький закликає народних депутатів заслухати главу СБУ Валерія Хорошковського з цього приводу. Про це директор телеканалу ТВі заявив на прес-конференції.
  Завтра Вищий адміністративний суді України почне розгляд справи за касаційними скаргами телекомпаній ТВі, "5 каналу" та СТБ.

  Телеканали оскаржують постанову Київського апеляційного адміністративного суду Києва від 30 серпня, якою їх позбавили права мовлення на низці частот. Директор ТВі Микола Княжицький уважає: це рішення ухвалили всупереч закону, на користь бізнес-структур, що підконтрольні главі СБУ Валерію Хорошковському.

  Микола Княжицький - Директор каналу ТВІ: "Дві інстанції суду прийняли рішення, що не відповідають чинному законодавству. Ми сподіваємоса на законність в третій інстанції. Чому нам не вигідно говорити про це зараз. Тому що Хорошковський, який є членом Вищої ради юстицій буде ще більше тиснути на суд, щоб прийняти рішення на його користь".     

  Попередній матеріал
  Українську делегації від Міносвіти зняли з літака в аеропорту Німеччини
  Наступний матеріал
  В Києві загинула людина впавши в асфальтову яму [репортаж, відео]
  Теги: