Дикі качки масово гинуть на Рівненщині (РЕПОРТАЖ)

  Дикі качки масово гинуть на Рівненщині. На водоймі поблизу Здолбунова рибалки виявили сотні мертвих птахів. Для фахівців це стало повною несподіванкою. Вони відібрали матеріал для аналізів та заборонили полювання у районі.
  Першими мертвих птахів на озері побачили місцеві мисливці. Одразу повідомили санепідемслужбу, однак чиновники знехтували цією інформацією. Лише після того, як інформація про масову загибель пернитих з`явилася у місцевій пресі, на водойму прибули еменесники. Побачене вразило їх. Рятувальники зібрали мертвих птахів для подальшого знищення.

  З вуст фахівців - жодних версій та припущень, чому загинули качки та чайки. Найбільше санслужба побоюється за свійську птицю, адже місто від водойми за півкілометра. Єдине, чим заспокоюють - інфекційних захворювань у мертвої дичини не виявили.

  Утім, що саме спричинило масову смерть трьох сотень диких качок, фахівці так і не знають. Припускають - птахи могли загинути через забруднення ставка, адже поруч нього кілька підприємств. А от чи варто людям боятися за власне здоров`я - лікарі також не знають. Про всяк випадок уже заборонили купатися в озері. А до кінця тижня обіцяють оприлюднити результати бактеріологічної експертизи.

  Олена Семенович, Олександр Ковтунець, Рівненщина, 5 канал
  Попередній матеріал
  Наливайченко: Матеріали справи щодо державної зради Тимошенко передано до ГПУ
  Наступний матеріал
  Березовськиий розлучається, щоб знову одружитися
  Теги:
  Loading...