Двоповерховий будинок у Антрациті ось-ось розсиплеться [відео]

  Двоповерховий будинок у Антрациті на Луганщині ось-ось розсиплеться. Три родини, які мешкають у ньому, просять місцеву владу про допомогу уже не перший рік. Чиновники ж пропонують людям набратися терпіння поки дійде їхня черга до капітального ремонту. Подробиці від Лілії Прокопенко.

  Антоніна Живун мешкає з сином-інвалідом першої групи. Іншого житла, крім цієї квартири, у них немає. Жінка бідкається: торік у аварійному будинку відімкнули газ, дах протікає, взимку в трубах замерзає вода, каналізація протікає, через що у під`їзді стоїть сморід.

  Антоніна Живун, мешканка аварійного будинку: "Вот этож у меня обои, оно лопается и валится штукатурка. Ти-ти-ти-ти и упало. Ти-ти-ти треснуло  раз и упало. Это во всех комнатах".

  Двоповерховий будинок звели у 1954 році. Десять років тому депутати Антрацитівської міськради зняли його з балансу ЖЕКу та закрили усі рахунки. Рішення ухвалили через невідповідність будинку санітарно-технічним нормам та непридатність для проживання. Більшість його мешканців - відселилися. Нині тут залишилися три родини, яким нІкуди податися.

  Ростислав Вораксин, власник квартири: "Я в своїй квартире не могу жить. По причине того, что здесь просто нереально жить. Сыпется тут, подїезд непонятно какой, а в квартире вообще, можно руку просовывать в стены".

  Віра Нейчева, мешканка аварійного будинку: "Мы ждали ремонта, деньги тоже свои вклады вали добавляли и все. И на этом закончилось".

  У міськвиконкомі кажуть: таких аварійних споруд у місті третина. Для відновлення лише цього будинку необхідно щонайменше два мільйони гривень. Тому його мешканцям пропонують дочекатися своєї черги на ремонт.

  Василь Бабюк, заступник Антрацитівського міського голови: "Если люди не хотят уходить, как ві их заставите? У нас нет обменного фонда. Пока возможности в городском бюджете средств для его капитального ремонта нет".

  Чи мали право депутати знімати з балансу міста будинок, не надавши мешканцям альтернативного житла, зараз з`ясовує обласна прокуратура.

  Ігор Негієвич, прес-секретар Прокурора Луганської області: "В Антрацитівській раді розпочато перевірку додержання прав на житло на безпечні умови проживання. Буде надано відповідну юридичну оцінку діям посадовців та вжито всі передбачені законом заходи щодо поновлення прав громадян".

  Подібна ситуація в місті вже траплялася. Чотири роки тому в Антрациті у двоповерхівці, що стояла поруч, упала зовнішня стіна. Тоді минулося без жертв.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Над пам’ятником генералу ОУН-УПА Шухевичу познущалися на Львівщині [відео]
  Наступний матеріал
  Багатотисячний мітинг на підтримку наміру атакувати США провели у Пхеньяні
  Теги:
  Loading...