Дуже дорого: окупаційна влада Криму відмовилася опріснювати воду

  За підрахунками, ціна води, одержуваної від опріснювальних установок, збільшується в 4-5 разів, і може стати дуже дорогою для кримчан

  "Влада" Криму визнала неможливість опріснення морської води на півострові через дорожнечу. Про це з посиланням на так званого голови "держкому з водного господарства і меліорації" Криму Ігоря Вайля зазначають кримські ЗМІ, повідомляє "Укрінформ".

  "Вирішити проблему питної води в Криму шляхом опріснення морської води, як це робиться в державі Ізраїль та інших вододефіцитних країнах, не вийде з ряду причин", – зазначив Вайль.

  За його підрахунками, ціна води, одержуваної від опріснювальних установок, збільшується в 4-5 разів, і може стати дуже дорогою для кримців. Крім того, зазначив він, робота великих опріснювальних установок потребуватиме величезних витрат енергії, чого Крим також не може собі дозволити.

  Ще однією причиною неможливості перетворення морської води на питну є те, що нікуди буде дівати відходи від виробництва з опріснення води у вигляді концентрованої солоної маси (осмос), що становлять 60% від відпрацювання кожної установки.

  Як повідомляв 5.UA, у середу, 25 квітня, стартував набір до лав Національної поліції Автономної республіки Крим та міста Севастополь. 

  Попередній матеріал
  Невдало з'їздив до дружини: правоохоронці затримали бойовика "ДНР"
  Наступний матеріал
  Гройсман: Наразі можливостей для підвищення "мінімалки" немає

  В СБУ пояснили, за якої умови Собчак може їхати в Крим

  Зникнення, катування, смерті: правозахисники вказують на посилення репресій у Криму

  Реінтеграція відбувається: уряд затвердив план заходів в окупованому Криму

  У Криму зник харків'янин, якого напередодні затримала ФСБ Росії

  Поліція Криму оголосила в розшук близько шести тисяч осіб, причетних до окупації півострова

  Прес-конференція: "Застосування антиекстремістського законодавства РФ у Криму. Тиск на громадянську журналістику" – трансляція