5.ua

ДУСя віддасть літаки і гелікоптери війську, а підприємства - продасть

  Зо два десятки підприємств Державного управління справами влада вирішила виставити на продаж або передати на баланс профільних міністерств.


  Зокрема, йдеться про Житомирський лікеро-горілчаний завод, державні резиденції, палац мистецтв "Україна" та авіапарк. Відповідний указ виконувача обов’язків Президента оприлюднять до кінця тижня.

  Деталі повідомив в.о. голови адміністрації Президента Сергій Пашинський: "Ми готуємо указ. Я думаю, що до кінця тижня він буде опублікований, про приватизацію тих підприємств, які не мають відношення до функціонування інституції Президента України".

  Також він розповів, що у даний момент ДУС передає надлишкові гелікоптери Національній гвардії, яка зараз воює, а літаки – Міністерству оборони.

  Загалом йдеться про близько 20 підприємств. Уже проведено аудит їх діяльності, вони будуть приватизовані і гроші поступлять в бюджет. "Ми будемо послідовно боротися і доб’ємося того, що корупція та АП – будуть не синонімами, як це було при Януковичу та пану Льовочкіну з Клюєвим, а це будуть антоніми", – сповнений оптимізму Сергій Пашинський.

  Попередній матеріал
  Колишнє керівництво спецпідрозділу "Беркут" знищило всі документи по діям на Майдані
  Наступний матеріал
  Кандидати у Президенти розкрили свої виборчі фонди
  Теги:
  Loading...