Фото president.gov.ua

Дружина Президента організовує медичну допомогу для переселенців та їхніх дітей

  Дружина Президента України Марина Порошенко висловилась проти існування закритих лікарень для номенклатури і вважає, що сьогодні прийшов час реформи подібних установ. Про це вона заявила під час відкриття багатопрофільного дитячого стаціонару у Державній науковій установі "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини".


  Марина Порошенко підтримала рішення про те, що відтепер ця установа стає відкритою і доступною для обстеження, діагностики та лікування тих, хто його потребує. Як лікар за освітою, вона оцінила приймальне відділення, палати стаціонару, операційне та реанімаційне відділення дитячого стаціонару.

  Разом з колективом медичної установи дружина голови держави виступила з ініціативою, щоб поліклініка та лікарня на безкоштовній основі приймали дітей – переселенців зі Сходу України. Марина Порошенко поділилась враженнями від відвідин таборів переселенців та спілкування з дітьми, що змушені були виїхати з Луганської та Донецької областей. "Ці діти, як правило, потребують психологічної допомоги і медичного огляду, багато з них мають хронічні хвороби. Держава повинна забезпечити їм доступ до медицини", – підкреслила вона. Також дружина Президента висловилась за необхідність медичного огляду всіх переселенців, що були змушені виїхати зі Сходу, в першу чергу дітей.

  У свою чергу, колектив медичної установи вирішив спрямувати на допомогу переселенцям свою одноденну зарплату – 165 тисяч гривень – та запевнили: мобільні бригади лікарів-спеціалістів виїдуть до таборів переселенців у Київській області та будинків, де вони розселені, для проведення консультацій і профілактичних оглядів дітей.

  Контакти таборів та волонтерів, що опікуються проблемами переселенців, передала лікарні уповноважена Президента з врегулювання ситуації на Сході Ірина Геращенко, яка разом з Мариною Порошенко відвідала медустанову.

  Попередній матеріал
  Терористи атакували прикордонників, а вертольоти РФ порушили повітряний простір України
  Наступний матеріал
  У Відні почався фінальний раунд ядерних переговорів з Іраном
  Loading...