Фото president.gov.ua

Дружина Президента патронує відбудову школи та дитячої лікарні у Слов’янську

  У рамках програми підтримки та відбудови дитячих навчальних та медичних закладів дружина Президента Марина Порошенко відвідала місто Слов’янськ. Про це повідомляє прес-служба голови держави.


  Під час перебування у Слов’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Марина Порошенко ознайомилася з ходом відновлювальних робіт. Наприкінці липня керівництво слов’янської школи №10 звернулося до офісу дружини Президента з проханням про допомогу, надавши повний опис руйнувань, яких зазнала школа внаслідок тимчасової окупації. Марина Порошенко відгукнулась на прохання, і за її сприяння школі надали всі необхідні будівельні матеріали, а до ремонтних робіт залучили бійців інженерних військ Мінінфраструктури.  _president.gov.ua3.jpg


  Крім цього, школа отримала понад 400 підручників, художню літературу та книги для позакласного читання від МОН.


  Від себе дружина Президента подарувала школі символічний подарунок – геральдичний щит із Гербом України.

  Також у Слов’янську Марина Порошенко відвідала міську дитячу лікарню, яка обслуговує близько 40 тисяч дітей міста та сусідніх населених пунктів. За сприяння дружини Президента у закладі встановлюють нові металопластикові вікна взамін знищених боями. Марина Порошенко ознайомилася з ходом відновлювальних робіт, поспілкувалася з керівництвом та маленькими пацієнтами лікарні.