Дружина Луценка: екс-міністр схуд на 20 кілограмів

  Дозвіл на медичне обстеження Юрія Луценка в умовах стаціонару, дав слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури. Про це повідомляє прес-служба ГПУ. Сьогодні ж з екс-міністром внутрішніх справ зустрілася його дружина, Ірина Луценко.

  Розповіла, що за час голодування у слідчому ізоляторі її чоловік схуд на 20 кілограмів, і нині важить вісімдесят п`ять кілограмів. Зараз він перебуває у медичній частині СІЗО. Від їжі відмовляється, тільки п`є воду. Через це у нього розпочалася інтоксикація, заявила дружина. За її словами, лікарі виявили у чоловіка проблеми з серцем, цукровий діабет та тяжкий стан внутрішніх органів - печінки, підшлункової залози і нирок.

  Ірина Луценко, дружина Юрія Луценко: "Идет 19-й день голодования, вдумайтесь - 19-й день! Могут отказать надпочечники - это летальный исход. Эта голодовка связана с его непоянтным, без единой причины, содержанием в следственном изоляторе - вот это единственная причина его голодовки".

  Раніше у Генпрокуратурі заявляли, що стан здоров`я арештованого Луценка задовільний. Нагадаємо, екс-міністра внутрішніх справ затримали наприкінці минулого року. Проти нього порушили три кримінальні справи. ГПУ домоглася через суд арешту Юрія Луценка за те, що він нібито повільно знайомився з матеріалами справи. Сам Луценко своє ув`язнення називає незаконним.

  Попередній матеріал
  Суд відклав розгляд скарги Тимошенко на завтра
  Наступний матеріал
  У Києві презентували історичну працю "Геноциди Сталіна" [відео]
  Теги:
  Loading...