Другий день повені на Одещині – підтоплено більше 300 осель

  308 будинків залишаються підтопленими на Одещині. Наслідки негоди ліквідовують дві з половиною сотні рятувальників у 5 населених пунктах Арцизького, Болградського й Тарутинського районів. Станом на ранок зафіксоване зниження рівня води в регіоні. Водночас, в місті Арциз – навпаки, вода прибуває.

  З місця подій подробиці телефоном повідомила кореспондент 5-го каналу, Олена Мілова. 

  Олена Мілова, 5 канал: «Сьогодні зранку висока вода прийшла в Арциз. Близько 6-ї почалося підтоплення будинків на околицях міста і вже за годину вода затопила десятки дворів у різних районах. Зараз ми бачимо, як люди, рятуючи майно, йдуть по затоплених вулицях і вода доходить їм вище коліна. Рятувальники та представники комунальних служб надали свою техніку, щоби допомогти постраждалим повивозити холодильники, меблі, худобу. Частково люди перетягують своє майно на горища, сподіваючись, що висока вода піде так само швидко, як і прийшла. Старожили розповідають, що востаннє така повінь була ще 40 років тому».

  На місці стихійного лиха вже почала роботу урядова комісія. Про це повідомили на порталі Кабміну. Комісія має організувати надання постраждалим допомоги, подбати про безпеку населення та провести відновлювальні роботи.

  Попередній матеріал
  На вимогу звільнити українського рибалку МЗС РФ відповіло відмовками
  Наступний матеріал
  Потужна повінь у США – 172 особи зникло безвісти
  Теги: