Досудове слідство у справі Ґонґадзе завершене,- ЗМІ

  Досудове слідство у справі Ґонґадзе - завершене. Про це повідомляє газета "Дзеркало тижня". Представниця інтересів удови журналіста Мирослави Ґонґадзе - Валентина Теличенко - заявила, що з 15-го вересня потерпіла сторона зможе ознайомитися із матеріалами справи. А це - етап, коли досудове слідство вважається завершеним.
  За прогнозами Теличенко, сторони вивчатимуть матеріали декілька місяців, тож до суду дійде не раніше кінця року.

  А інтернет-виданню "Українська правда", в якому працював Ґонґадзе, стало відомо, що головному фігуранту справи розширили звинувачення. Колишньому шефу міліцейської служби зовнішнього стеження Олексію Пукачу закидають не лише навмисне убивство за обтяжуючих обставин, але й убивство на замовлення.

  Георгій Ґонґадзе зник 16 вересня 2000-го. Того ж року знайшли обезголовлене тіло, а в 2009 році череп, які за твердженнями Генпрокуратури належать зниклому журналісту.

  2008-го трьох колишніх співробітників МВС, яких визнали виконавцями вбивства, посадили за ґрати на 12-13 років. Генерала Пукача, якого вважать організатором, затримали в червні 2009-го. Замовників - досі не встановили.

  Попередній матеріал
  Антисемітські висловлювання Ратушняка визнали "його суб`єктивною оцінкою"
  Наступний матеріал
  Чернівці потерпають від нестачі води
  Теги: