"Укроборонпром" представив нові прототипи бойових безпілотників

Одна з найновіших розробок "Укроборонпрому" – безпілотний транспортник "Фантом"

Дистанційно-керований колесний транспортник "Фантом", бойовий безпілотник "Горлиця", модернізовані БТР-3, Т-64 та Т-72-а демонстрували журналістам на Київському бронетанковому заводі – це новітні розробки військової техніки та озброєння, які виробляють підприємства концерну "Укроборонпром". Бідкаються на брак коштів, щоб працювати на повну потужність. Тішаться з того, що із наступного року візьмуться виробляти для держави нові Т-84 "Оплот".

Одна з найновіших розробок "Укроборонпрому" – безпілотний транспортник "Фантом". Він розроблявся переважно для виконання розвідувальних завдань, але може використовуватися як ударна машина, так і для евакуації поранених з поля бою. Розробники кажуть – міні-броньовик доволі легкий у керуванні. А безпілотник "Горлиця" демонструють вперше.

Більшість нових розробок концерну "Укроборонпром" є лише прототипами, які ще не отримали державного замовлення. Тому нині підприємства концерну, як Київський бронетанковий, перебиваються лише модернізацією старої або пошкодженої на фронті техніки.

Нині Київський бронетанковий завод модернізує старі та розконсервовані Т-64 та Т-72, які вкрай необхідні для війська.

Крім модернізації старих, керівництво "Укроборонпрому" сподівається, що наступного року концерн отримає держзамовлення на нові танки.

Нині підприємства "Укроборонпрому" завантажені для внутрішнього ринку лише на третину своїх потужностей.

Попередній матеріал
Папа Римський зустрівся з Марком Цукербергом
Наступний матеріал
Ложкін назвав необхідну суму інвестицій, щоб відновити економіку України
Теги:

Турчинов: Обсяг виробництва "Укроборонпрому" за останні два роки збільшився втричі

Концерн "Укроборонпром" презентує новітню зброю і техніку - завершено

"Укроборонпром" продемонструє вищому керівництву держави новітню зброю і техніку

Підписання Меморандум про співробітництво між концерном "Укроборонпром" і компанією Tony Tether & Associates - завершено