Донецький університет відновив освітню роботу на новому місці

  У Донецького університету настало 1 вересня. Щоправда, вже у листопаді, і не в Донецьку, а у Вінниці.


  На нове місце Донецький університет переїхав наприкінці вересня. Із 14 тисяч осіб до Вінниці переїхало 8 тисяч – 70 відсотків викладачів та 60 відсотків студентів. Аудиторії облаштували на території ювелірного заводу "Кристал", ще частину університет орендуватиме в інших вишах міста.

  Ректор Донецького національного університету Роман Гринюк зазначив: "Перші два місяці – це буде робота в такому режимі індивідуальному з дистанційними елементами, а потім ми будемо запрошувати студентів по курсам. Почнемо з першого курсу і вже через 2-3 тижні вже студенти 1 курсу сюди приїдуть".

  А міністр освіти і науки України Сергій Квіт запевнив: "Я хочу підкреслити, що в усіх цих випадках, усіх вузів Донбасу, в тому числі Донецького національного, всі ліцензії, акредитації зберігаються тільки за тими університетами, які переїхали на українську територію, яка контролюється українською владою, ті, які знаходяться на тимчасово окупованій території – вони, на жаль, не мають ні акредитації, ні ліцензії, відповідно ні фінансування".

  Єдиною незручністю студенти донецького університету вважають відсутність гуртожитків. Проте вінницькі чиновники пообіцяли підшукати вишу житлові приміщення.

  Попередній матеріал
  Уряд готовий до підписання договору про реверс газу з Німеччини
  Наступний матеріал
  У Міноборони планують заміну вищих офіцерів на тих, хто отримав досвід під час АТО