5.ua

Донецький університет їде до Вінниці

  Донецький національний університет переїде до Вінниці, утім назву навчальний заклад не змінюватиме, повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт.


  "Там буде працювати новий кампус. Є у нас уже ідеї і пропозиції по приміщеннях для корпусів по приміщеннях для гуртожитків", – запевнив посадовець.

  Перевезуть до Вінниці усі 10 факультетів. Днями до міста вирушить ректор вишу, щоби обрати приміщення для корпусів та гуртожитків.

  "Будемо звертатися до наших викладачів, наших співробітників, наших студентів з проханням підтвердити своє бажання працювати у Донецькому національному університеті, українському університеті. Вирішимо усі ці організаційні питання через 2 тижні, ближче до середини жовтня думаю, що ми почнемо працювати", – планує ректор ДонНУ Роман Гринюк.

  Спершу навчання відбуватиметься в дистанційному режимі – буде очно-заочна форма. Стати до роботи викладачі та студенти планують у середині жовтня. Вивезти із захопленого терористичною "ДНР" приміщення Донецького університету матеріальну та технічну базу неможливо, тому користуватимуться он-лайн бібліотекою. За попередніми підрахунками, близько 10 тисяч студентів стануть до навчання у Вінниці, викладатимуть же 70 відсотків науковців – це близько семисот людей. Решта ж колективу – близько 4 тисяч студентів та кілька сотень викладачів – не захочуть таких змін, прогнозують у Міністерстві освіти.

  Попередній матеріал
  Розвідка США отримала дані про підготовку “Аль-Каїдою” нових терактів
  Наступний матеріал
  69-а сесія Генасамблеї ООН офіційно відкрита
  Теги:
  Loading...