Донецький пасічник лікує людей бджолиним дзижчанням [відео]

  Донецький пасічник Анатолій Цопа лікує людей - бджолиним дзижчанням. Для підсилення ефекту гудіння рою - чоловік створив спеціальну конструкцію – акустичну барокамеру. Оздоровчі вібрації, десятків тисяч комах, вважає бджоляр, здатні порятувати від недугів серцево-судинної, дихальної та нервової систем.

  На відміну від звичайних пасік, на цій – мед не збирають. Бо джоли тут - лікують своїм дзижчанням. І що голосніше вони гудуть, то краще для пацієнтів, каже власник пасіки. Послухати оздоровчі мелодії щодня приїздять по кількадесят хворих.

  Метод вуликотерапії - не новий. Але донецький пасічник уперше посилив лікувальний звуковий ефект у сотні разів - за допомогою акустичної барокамери. До того ж, зібрав там рекордну кількість бджіл - понад 70 кілограмів.

  Юлія Божко, 5 канал: "Лікувальна мелодія лунає знизу. Тут під барокамерою встановлено три вулики. В кожному щонайменше 50 тисяч бджіл. Людину від них розділяє дерев’яне перекриття з липи у 12 міліметрів завтовшки".

  Усередині барокамери людина відчуває кожне коливання рою. Пасічник каже - бджоли діагностують хворобу і підбирають такі частоти, що можуть вплинути на недужі органи.

  Медики вже оцінили цей метод. І планують використати його як альтернативу магнітно-резонансної терапії.

  Лікування в бджолиних барокамерах - безкоштовне. Щоправда, триває лише в теплу пору року. Узимку - бджоли відпочиватимуть у вуликах.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Нижня Кринка, Донеччина, 5 канал


  Попередній матеріал
  Перегони позашляховиків у Івано-Франківську [відео]
  Наступний матеріал
  Іспанці протестують проти нових заходів жорсткої економії
  Теги: