Донецькі жінки вимагають від терористів забратися з міста протягом двох місяців - РНБО

  Про посилення спротиву мешканців Донбасу терористам - заявляють у вітчизняній Раді Нацбезпеки та оборони. Там кажуть: протести в окупованих бойовиками містах стають дедалі організованішими.


  Черговий виступ у Донецьку організував так званий об’єднаний жіночий батальйон спротиву. Жінки поставили бойовикам ультиматум - забратися з міста протягом двох місяців.

  "Місцеві жінки обурені наявною ситуацією, що склалася з постачанням продуктів харчування та відсутністю будь-яких соціальних гарантій від терористичної влади, а також появою фальшивих грошей від керівництва так званої "ДНР", які не приймає жоден магазин. Активістки протестного руху поставили так званому прем’єру "ДНР" ультиматум – протягом двох місяців забратися геть з міста. Нагадаємо, що аналогічні протести місцевих мешканців, про які ми вже повідомляли, відбулися протягом останніх днів в Амвросіївці, Торезі і Єнакієвому Донецької області та в Антрациті, Свердловську, Червонопартизанську та Ровеньках Луганської області", - зазначив Андрій Лисенко, речник інформаційно-аналітичного центру РНБО.
  Попередній матеріал
  У столичному метро проїзд подорожчає до 4 грн найближчим часом - КМДА
  Наступний матеріал
  Капіталізація Apple перевищила $700 млрд