Фото perlynadon.org

Донецька влада запевняє, що дітям у таборах Святогорська буде безпечно

  У Донецькій облдержадміністрації запевняють, що нинішнього літа дітям у Святогорських таборах відпочинку буде безпечно.


  Про це заявила в.о. заступника голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу ОДА.

  Кажучи про забезпечення безпеки відпочиваючих у заміських оздоровницях північної частини Донецької області, вона відзначила, що всі табори традиційно обладнані "тривожними кнопками" і там чергують співробітники міліції.

  Лук’янчук висловила сподівання, що події навколо Слов`янська у цілому не вплинуть на безпеку дітей безпосередньо у таборах. "Сподіваємося, що по обидві сторони конфлікту стоять люди, у яких теж є діти і вони теж хочуть зробити дитячий відпочинок не гіршим, а кращим", - сказала в.о. заступника голови ОДА.

  Вона підкреслила, що в самому Святогорську зараз безпечно, і за ті дві зміни в оздоровчому комплексі "Перлина Донеччини", що пройшли в квітні – травні, батьки не забрали звідти жодної дитини.

  Щодо підвезення дітей до таборів і проїзду через блокпости Лук’янчук повідомила, що, як свідчить практика, проблем з цим немає - обом сторонам конфлікту досить пред`явити путівку в оздоровницю.

  У цілому ж, підкреслила Лук’янчук, регіональна влада вживає усіх необхідних заходів для того, щоб дитячий відпочинок у Святогорську був не лише безпечним, а й цікавим.
  Попередній матеріал
  Батальйон "Донбас" прорвався з оточення - Тимчук
  Наступний матеріал
  Частина бійців батальйону "Донбас" оточена, багато поранених – командир