Донецька ОДА заблокована вантажівками

  Донецьку облдержадміністрацію звільнили та замінили російський триколор на національний прапор. О п'ятій ранку правоохоронці провели спецоперацію з виведення усіх проросійських активістів, які незаконно зайняли приміщення, захопивши його напередодні штурмом.

  Людей вивели за кілька хвилин. За словами правоохоронців вони не чинили опору. Понад 70 активістів доправили до слідчих органів. З метою недопущення нового штурму вхід до ОДА забарикадований двома вантажівками. По периметру чергує міліція та люди в цивільному одязі. Усередині будівлі розтрощено чимало кабінетів, зокрема бухгалтерія, де проводили нарахування заробітних плат і пенсій. Правоохоронці заявили, що переговори з протестувальниками не вестимуть. У випадку чергових спроб захопити ОДА може бути застосована фізична сила.

  Максим Кіріндясов, начальник Донецького міського управління міліції:«Милиция Донецка и Донецкой области, которая охраняет помещение ОГА получила четкий инструктаж: естественно, никакой речи от применении оружия в настоящее время не ставится, но в рамках закона милиция будет принимать меры физического воздействия на законных основаниях, задерживать правонарушителей, доставлять их в территориальные райотделы, где с ними будут проводиться следственные действия, они будут привлекаться к уголовной ответственности».

  Попередній матеріал
  СБУ затримала самопроголошеного голову Донецької ОДА
  Наступний матеріал
  Керівник Донеччини обіцяє стабілізувати ситуацію в регіоні за 2 тижні
  Теги:
  Loading...