Донецьк: 6 родин стали заручниками підготовки міста до Євро-2012

  У Донецьку - шість родин стали заручниками підготовки міста до Євро-2012. Унаслідок добудови колій їхні будинки опинилися просто посеред залізничного полотна. Мешканці - нарікають на численні незручності та вимагають відселення.

  По обидва боки від будинків - проходять численні колії. Люди опинилися буквально затиснутими в залізне коло проблем. 

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал: "Це місце люди нарекли островом. Сюди відмовляється їхати навіть швидка. Коли людині потрібна медична допомога - сусіди на руках переносять хворого через рейки".

  Найближчий підземний перехід розташований за кілометр від мешканців. Тож - до цивілізації люди дістаються навпростець - через рейки. За останній рік тут сталося кілька смертей.

  Стіни цих будинків від постійних вібрацій тріскаються. Люди непокояться - довго їхні дореволюційні споруди не протримаються.

  Санепідеміологи підтримують заручників залізниці - за їхніми замірами, шумовий поріг у помешканнях значно перевищує допустимий. Та й відстань від колій до будинків не відповідає санітарним нормам.

  Проте чиновники Донецької магістралі, у чиєму підпорядкуванні перебувають споруди, проблемами пожильців не переймаються. Кажуть - безпосередньо будинків не чіпають, то й переселяти людей - не збираються.

  Люди на залізничному острові сподіваються лише на суд - до Донецької Залізниці позиваються уже шість родин.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Києві відкрили єдиний у світі музей булатної зброї
  Наступний матеріал
  Пакунок, надісланий в офіс Ангели Меркель - містив бомбу
  Теги: