5.ua

Донеччина паралізована снігопадами – оголосили надзвичайний стан [відео]

  Попри те, що дорожники працюють цілодобово у дві зміни, заблокованими через сніг залишаються шість автошляхів державного значення. Люди нарікають – за добу вдається вивільнити лише до трьох десятків кілометрів. Снігопад припинився, але сильний вітер із полів – намітає на шляхах двометрові кучугури. Дорожники кажуть – на допомогу залучили понад 100 одиниць спеціальної важкої техніки, яку надали будівельні організації та шахти.

  Михайло Мефьод, начальник відділу служби автомобільних доріг Донецької області: «Со стороны службы автомобильных дорог принимаются все усилия. Привлечены дополнительные силы сторонних подрядных организаций – строительные фирмы – обратились к ним за помощью, они выделили погрузчики и автогрейдера мощные. Силы брошены на открытие Донецк-Мариуполь».

  Сергій Лисенко, машиніст завантажувача: «Все идет замечательно, дорога чистится круглосуточно в две смены. Дневная смена, ночная смена – не останавливаемся. Вот на обед остановились, покушали и сразу в путь. Надо пробить дорогу, чтоб трасса Мариуполь-Донецк была задействована как можно быстрее».

  Водії кажуть – вирушаючи в дорогу, до негоди підготувалися, потурбувалися про тепло та харчі, однак нарікають на відсутність інформації про перебіг робіт.

  Володимир Кековець, далекобійник: «С Днепропетровска в Мариуполь, а Мариуполь не пропускает. Со среды стою. Никто не знает ничего. Даже не говорят, ГАИ спросил – не знаю, чистят, может быть, пустят сегодня-завтра. Еще постоим сутки, солярка уже кончится скоро».

  Тим часом, у регіоні назріває продовольча проблема – через негоду понад 100 селищ опинилися відрізаними від цивілізації. До них не можуть пробитися машини з хлібом та іншими харчами.

  Віктор Кучеренко, Оленівській сільський голова: «Полтора метра снега. Все улицы засыпаны. Сейчас на данный момент техника работает. Пробиваемся к хуторам Николаевка и Петровское, потому что люди остались без еды».

  За час негоди до медиків з обмороженнями звернулися більше півсотні людей, і щоби запобігти біді – у регіоні відкрили понад 240 пунктів обігріву. Тим часом, синоптики обіцяють на вихідні незначне підвищення температури.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донеччина, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  У Вінниці порозумілись ОДА і Народна рада [відео]
  Наступний матеріал
  #Яценюк європейцям - Україні потрібна допомога ділом [відео]
  Теги:
  Loading...