Донеччанка зібрала живу колекцію тропічних метеликів [відео]

  Донеччанка зібрала живу колекцію тропічних метеликів - більше тридцяти видів рідкісних комах із Південної Америки та Філіппін. У напівпідвальному приміщенні для них створили спеціальний мікроклімат. Усі охочі можуть не лише спостерігати за різнобарвними створіннями, але і потримати їх у руках.

  Колекціонерка метеликів: "У нее на крылышках были вот такие хвостики. Поэтому ее и назвали ласточкин хвост".

  Ластівчин хвіст, вітрильник Рум`янцева, птахокрилка. Метелики мають не тільки чудернацькі назви, а й різноманітні відтінки - від білого до багряного. Для них навіть створили у приміщенні спеціальний клімат, близький до тропічного, а також відповідний раціон -медовий сироп та фруктовий сік. 

  Анна Юренко, колекціонерка метеликів: "В яркие цветы, во внутрь, ложим спонжики и фрукты они подлетают кушают. Некоторые, особо вредные, мы их ловим, держим за грудку аккуратненько зубочисткой раскручиваем хоботочек и опускаем в медовый сироп. Она тогда успокаивается и видно как она глотает через хоботочек".

  Колекціонерка метеликів: "Вот этот кокон цилиндрической формы это бабочка морф, голубая морфу. Эту бабочку многие дети знают про нее и мультик и фильм есть, довольно-таки легендарная бабочка".

  Анна Юренко розводить метеликів майже рік. В її колекції більш ніж тридцять рідкісних видів. Є навіть найбільша у світі комаха - Attacus atlas, або голова змії. Таку назву метелик дістав через малюнок на крильцях, що нагадує кобру. Кокони тропічних красунь жінка замовляє в Південній Америці та на Філіппінах.

  Анна Юренко, колекціонерка метеликів: "Вот у нас родилась бабочка коллига, вот видите у нее прямо с крылышек жидкость капает. Только что капнула капелька. Дело в том, что бабочки находятся в коконе в жидкости. У них крылышки мокрые. Они когда рождаются, буквально за несколько минут это происходит, они из расправляют, и потом еще несколько часов просушивают".

  Анна Юренко відкрила тропічний сад для всіх охочих. Живу колекцію відвідувачі можуть не тільки сфотографувати, але потримати в руках.

  Відвідувач: "Они такие хрупкие и живые, так осторожно по тебе ползают и изучают".

  Відвідувач: "Подставляю пальчик под передние лапки и они садятся".

  Журналіст: "Много бабочек тебе на ручки садились"?

  Відвідувач: "Штучек пять".

  Відвідувач: "Это настолько приятно, настолько красиво. Такое чувство, что ты попал в сказку".

  Живуть метелики недовго: від кількох днів до шести місяців. У майбутньому Анна Юренко планує збільшити свою колекцію у кілька разів.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, "5 канал".

  Попередній матеріал
  37-річна Анджеліна Джолі видалила молочні залози
  Наступний матеріал
  Скандал зі свободою преси у Вашингтоні
  Теги: