Донеччанка створює скульптури із туалетного паперу [відео]

  Донеччанка розробила незвичайну технологію створення мініатюрних скульптур із туалетного паперу. Першу унікальну колекцію - вона присвятила історії костюмів різних епох.

  Вчитель образотворчого мистецтва Світлана Чурсіна вже двадцять років як викладає в школі мистецтв історію костюмів. Каже, дуже довго шукала техніку, щоб доступно показати дітям стилі різних століть. В одному журналі побачила сукню з серветки і розробила власну техніку створення скульптур - з туалетного паперу. Зараз в колекції майстрині вже понад 20 експонатів.

  На одну скульптуру Світлана витрачає понад 30 метрів паперу. Різнокольорові рулони - взагалі не використовує, каже – втрачаються – деталі образу. Зараз майстриня працює над створенням скульптур наречених, тому уперше експериментує з білим туалетним папером.

  Вбрання у стилі рококо та готіки дуже зацікавили учнів школи мистецтв. Проте оволодіти цією технікою наважуються не всі. Кажуть, дуже кропітка робота. На створення однієї фігури йде від двох тижнів до півроку.

  Наступна колекція Світлани Чурсіної буде присвячена – співакам. Готова вже перша скульптура – це Алла Пугачова, решта зірок тримається в секреті.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Марафон пам`яті спортсмена Василя Ткачука влаштували у Києві
  Наступний матеріал
  У Києві стартував фестиваль "Доброти"
  Теги: