Добровольчий батальйон "Львів" вивчає досвід боїв на Донбасі

  Новостворений батальйон "Львів" проходить спеціальну бойову підготовку. Головне завдання підрозділу – боротьба зі злочинністю та охорона громадського порядку на Львівщині. Щоправда, за потреби, новобранців можуть відправити і на Схід країни.


  На міліцейській базі добровольці батальйону "Львів" проходять спеціальну підготовку – вдосконалюють стрільбу, вчаться діяти командою та визволяти заручників із рук бойовиків.

  Більшість бійців батальйону – військові-контрактники, решта – співробітники міліції. Усі – уродженці Львівщини. Хлопці кажуть: не можуть сидіти вдома, поки на Сході гинуть їхні побратими.

  У цій будівлі, за легендою навчань, отаборилися терористи. У них у полоні – мирні люди. Бійці повинні знешкодити бойовиків і звільнити заручників. Тактичні навчання намагаються зробити максимально схожими до подій на Донбасі.

  Командир батальйону "Львів" Ігор Вольський ділиться: "При вступі я з кадрами проводжу бесіду, психологічно давлю. Кажу: можливо поїдеш туди – ти готовий туди? Він каже – готовий чи не готовий. Є такі, що відмовилися кудись виїжджати. Сюди більш-менш морально стійких набрали".

  Бронежилетів і касок у батальйону "Львів" не вистачає, тож хлопцям допомагають усі небайдужі. Представники львівської Самооборони передали півсотні шоломів.

  "В Польщі наші волонтери приїхали і перенесли по одній касці за три дні – за Зелені свята. Ми організували таку акцію: не зеленню прикрашати, а зеленими касками. І дуже багато людей зголосилися" – розповів чільник Самооборони Львівщини Сергій Дзядик.

  Не вистачає батальйону "Львів" і добровольців. У штаті є ще більше двох сотень вакансій. Зарплата бійців підрозділу – від чотирьох тисяч гривень. Щоправда, новобранці зізнаються: прийшли сюди не за грошима, а для того, аби захистити Україну від окупантів.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Лавров назвав ввезення зброї з РФ на Донбас "гуманітарною допомогою"
  Наступний матеріал
  Комісія Київради перевірить зловживання "молодої команди" Черновецького