5.ua

До вишів Дніпропетровщини надійшло 415 заяв від абітурієнтів зі Сходу

  За перший тиждень вступної кампанії до вишів Дніпропетровщини подано понад 100 тис заяв від абітурієнтів. З них 415 заяв подали вступники з Донецької та Луганської областей. Про це 23 липня Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.


  Наразі відомо, що Міносвіти дозволило вступникам із зони АТО надсилати до вишів без оригіналу або копії освітніх документів.

  "Якщо абітурієнти зі Східних областей України не мають можливості надати документи про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, працівники приймальних комісій у вишах перевірятимуть факт його здобуття через Єдину державну електронну базу з питань освіти. Про це йдеться у листі Міністерства освіти України. Разом з тим, оригінали необхідних документів необхідно буде подати до 1 листопада 2014 року", - зазначено у повідомленні.

  Як повідомлялося раніше, учасники АТО зможуть вступати до вишів Дніпропетровщини поза конкурсом.

  Нагадаємо, 16 липня 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав закон, згідно з яким усі громадяни, задіяні в АТО, визнані учасниками бойових дій. Це надає представникам зазначених категорій право на зарахування поза конкурсом.
  Попередній матеріал
  Уряд планує урівняти права великих та малих фермерів
  Наступний матеріал
  Уряд уточнив повноваження Пенсійного фонду України
  Loading...